Skip to content Skip to footer

W jaki sposób pozbyć się cellulitu?

Cellulit to powszechny problem, z którym zmaga się wiele osób, zwłaszcza kobiet. Związane jest to z budową tkanki tłuszczowej i łącznej, które ulegają zmianom w wyniku zaburzeń hormonalnych, niewłaściwej diety czy braku aktywności fizycznej. Na szczęście istnieje kilka skutecznych metod, które pomagają w walce z tym nieestetycznym zjawiskiem.

Jaki wiek jest najlepszy na wykonanie liftingu twarzy?

Decyzja o wykonaniu liftingu twarzy może być trudna, zwłaszcza gdy zastanawiamy się, jaki wiek jest najlepszy na przeprowadzenie tego zabiegu. W rzeczywistości nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ wiele czynników wpływa na to, kiedy zabieg będzie najbardziej efektywny. W poniższym artykule omówimy różne aspekty, które warto wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji o liftingu twarzy.

Urodowe „last minute” idealne przed większym wyjściem, ślubem, uroczystością rodzinną

Każda kobieta pragnie wyglądać olśniewająco podczas ważnych uroczystości, takich jak wesele, rodzinnie przyjęcie czy ważne spotkanie. Jednym z zabiegów, który może pomóc nam osiągnąć te cele, jest Geneo. W poniższym wpisie przyjrzymy się bliżej temu innowacyjnemu rozwiązaniu i dowiemy się, dlaczego warto zdecydować się na nie przed ważnym wyjściem.

Czy warto zdecydować się na konsultację z komputerową analizą skóry twarzy 3D?

Komputerowa analiza skóry twarzy 3D to zaawansowana metoda diagnostyczna, która pozwala na dokładne zbadanie struktury skóry oraz jej głębszych warstw. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu możliwe jest uzyskanie trójwymiarowego obrazu twarzy, który ukazuje wszelkie nieprawidłowości, zmarszczki, przebarwienia czy problemy naczyniowe. Analiza ta pozwala na precyzyjne określenie potrzeb skóry oraz dobór odpowiednich zabiegów i preparatów kosmetycznych.

Carella – klinika chirurgii i medycyny estetycznej
Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<