Skip to content Skip to footer

Jak wyleczyć grzybice paznokci?

Grzybica paznokci, zwana również onychomikozą, to powszechne i uciążliwe schorzenie, które dotyka coraz większą liczbę osób. Wbrew pozorom nie jest to jedynie problem estetyczny, ale także zdrowotny, który może prowadzić do poważnych powikłań. Na szczęście medycyna nieustannie się rozwija, a jednym z jej najnowszych osiągnięć jest leczenie grzybicy paznokci za pomocą lasera. W tym wpisie omówimy tę innowacyjną metodę oraz jej zalety.

W jaki sposób wyleczyć trądzik bez stosowania leków doustnych?

Trądzik to powszechny problem, z którym borykają się nie tylko nastolatkowie, ale również osoby dorosłe. W poszukiwaniu skutecznych metod leczenia naukowcy opracowali nowoczesną terapię inżynierią tkankową estGen. Pozwala ona na pozbycie się trądziku bez konieczności stosowania leków doustnych, które często powodują liczne skutki uboczne. Zapraszamy do zapoznania się z tą innowacyjną metodą, która może okazać się prawdziwym wybawieniem dla osób zmagających się z trądzikiem.

Jak poradzić sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem?

Nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit to problemy, z którymi zmaga się wiele osób. Szukając skutecznych metod redukcji tych niedoskonałości, coraz częściej sięgamy po rozwiązania oferowane przez medycynę estetyczną. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się bliżej zabiegom takim jak masaż podciśnieniowy, elektrostymulacja mięśni (EMS), radiofrekwencja z falą uderzeniową i nie tylko!

Zwiększenie libido, wzmocnienie mięśni Kegla, zwiększenie i wydłużenie erekcji u mężczyzn – czy jest na to sposób?

Elektrostymulacja mięśni, znana również jako EMS (Electrical Muscle Stimulation), to nowoczesna metoda, która zdobywa coraz większą popularność wśród osób pragnących poprawić swoje życie seksualne. Dzięki zastosowaniu impulsów elektrycznych EMS może zwiększyć libido, wzmocnić mięśnie Kegla, a także wydłużyć i zwiększyć erekcję u mężczyzn. Przyjrzyjmy się bliżej tej innowacyjnej technologii oraz jej wpływowi na zdrowie seksualne.

Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<