Skip to content Skip to footer

Jak po ciąży uzyskać zgrabną sylwetkę?

Powrót do figury sprzed ciąży to ciche marzenie większości młodych mam. Tymczasem wiele z nich zmaga się z dodatkowymi kilogramami, które uparcie nie chcą zniknąć, a także obwisłą, mało jędrną skórą i zmienionym kształtem brzucha czy piersi, cellulitem czy osłabieniem mięśni. By uzyskać zgrabną sylwetkę, potrzebny jest czas, racjonalna dieta i aktywność fizyczna dostosowana do możliwości. Warto rozważyć również skorzystanie z zabiegów modelujących ciało i poprawiających napięcie oraz ogólny wygląd skóry. Jakich? Poniżej przedstawiamy nasze propozycje.

Modelowanie sylwetki z ICOONE LASER MED 2

ICOONE LASER MED 2 to urządzenie do masażu podciśnieniowego, który jest świetną metodą ułatwiającą powrót do formy po porodzie. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe ulegają rozkładowi, cellulit i obrzęki zostają zredukowane, a skóra staje się bardziej napięta i ujędrniona.

Stymulacja mięśni EMS

Opiekując się niemowlęciem, trudno znaleźć czas na regularne wizyty na siłowni. Na szczęście odbudować mięśnie można także w inny sposób – stymulując je falami elektromagnetycznymi emitowanymi przez urządzenie EMS. Wywołuje to kontrolowane, supramaksymalne skurcze mięśni, pobudzając je do pracy intensywniej niż tradycyjne ćwiczenia. Wystarczy 30 minut 2 razy w tygodniu, by wzmocnić mięśnie (w tym osłabione po ciąży mięśnie głębokie i dna miednicy), wspomóc spalanie tłuszczu, pobudzić krążenie i ujędrnić ciało, skutecznie modelując sylwetkę.

Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2022
<