Skip to content Skip to footer

Jak po ciąży uzyskać zgrabną sylwetkę?

Powrót do figury sprzed ciąży to ciche marzenie większości młodych mam. Tymczasem wiele z nich zmaga się z dodatkowymi kilogramami, które uparcie nie chcą zniknąć, a także obwisłą, mało jędrną skórą i zmienionym kształtem brzucha czy piersi, cellulitem czy osłabieniem mięśni. By uzyskać zgrabną sylwetkę, potrzebny jest czas, racjonalna dieta i aktywność fizyczna dostosowana do możliwości. Warto rozważyć również skorzystanie z zabiegów modelujących ciało i poprawiających napięcie oraz ogólny wygląd skóry. Jakich? Poniżej przedstawiamy nasze propozycje.

Modelowanie sylwetki

Laser to urządzenie do masażu podciśnieniowego, który jest świetną metodą ułatwiającą powrót do formy po porodzie. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe ulegają rozkładowi, cellulit i obrzęki zostają zredukowane, a skóra staje się bardziej napięta i ujędrniona.

Stymulacja mięśni EMS

Opiekując się niemowlęciem, trudno znaleźć czas na regularne wizyty na siłowni. Na szczęście odbudować mięśnie można także w inny sposób – stymulując je falami elektromagnetycznymi emitowanymi przez urządzenie EMS. Wywołuje to kontrolowane, supramaksymalne skurcze mięśni, pobudzając je do pracy intensywniej niż tradycyjne ćwiczenia. Wystarczy 30 minut 2 razy w tygodniu, by wzmocnić mięśnie (w tym osłabione po ciąży mięśnie głębokie i dna miednicy), wspomóc spalanie tłuszczu, pobudzić krążenie i ujędrnić ciało, skutecznie modelując sylwetkę.

Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<