Skip to content Skip to footer

Jak uzyskać efekt trwałej depilacji?

Gładkie, pozbawione niechcianego owłosienia ciało wpisuje się w dzisiejsze kanony piękna. W związku z tym zdecydowana większość pań, a także spor odsetek panów, pieczołowicie depiluje skórę w różnych obszarach ciała. Bywa to jednak zajęcie czasochłonne, uciążliwe, a nawet bolesne, a co gorsza zwykle trzeba je powtarzać co kilka dni lub tygodni. Na szczęście istnieje sposób, by trwale pozbyć się włosków – depilacja laserowa.

Zalety depilacji laserowej 

Depilacja ciała metodą laserową, polegająca na uszkodzeniu cebulek włosów za pomocą wiązki światła, ma coraz szersze grono zwolenników, którzy docenili jej niewątpliwe zalety. Należą do nich:

  • skuteczne usuwanie włosków, które przestają odrastać;
  • wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegu;
  • możliwość depilacji wszystkich obszarów ciała, nawet wrażliwych miejsc.

By w pełni wykorzystać możliwości lasera, warto poddać się zabiegom z użyciem sprzętu najwyższej jakości bazującego na sprawdzonej technologii. W naszej klinice w Białymstoku depilację laserową wykonujemy laserem, który działa szybko, bezboleśnie i bardzo skutecznie. Co ważne, dobrze usuwa zarówno ciemne, jak i jasne włoski oraz jest odpowiedni do skóry o każdym fototypie. Ponadto szafirowa końcówka chłodząca zapewnia wysoki komfort podczas zabiegu, eliminując ryzyko podrażnienia naskórka.

Po jakim czasie widać efekty i na ile starcza depilacja laserowa? 

Warto wiedzieć, że laser efektywnie uszkadza jedynie włosy znajdujące się w fazie wzrostu, co oznacza, że dla uzyskania satysfakcjonujących efektów zabieg trzeba kilkukrotnie powtórzyć. Zwykle zalecamy wykonanie 6 sesji w kilkutygodniowych odstępach czasowych. Tak przeprowadzona depilacja jest trwała, a jej efekty utrzymują się przez wiele lat. Szacuje się, że odrastać po pewnym czasie może jedynie około 10 procent owłosienia – należy wówczas zgłosić się na zabieg przypominający.

Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<