Skip to content Skip to footer

Kiedy warto zdecydować się na zabieg – masaż podciśnieniowy z laserem i światłem LED?

Masaż podciśnieniowy z laserem i światłem LED jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej. To rodzaj masażu podciśnieniowego wykonywanego za pomocą specjalnych głowic z mikrootworami, które zasysają skórę, intensywnie ją stymulując. Może być stosowany na całe ciało lub wybrane jego obszary, a także twarz, likwidując wiele niedoskonałości i poprawiając ogólną kondycję i wygląd skóry. W tym wpisie podpowiemy, komu jest zalecany i jakie efekty przynosi.

Wskazania do zabiegu 

Zasadniczo dobrymi kandydatami do zabiegu są osoby obu płci, chcące ulepszyć swój wygląd i delikatnie wymodelować sylwetkę w nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny sposób. Wśród wskazań do użycia są:

  • cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej;
  • wiotka, mało jędrna lub obwisła skóra;
  • obrzęki limfatyczne i problemy naczyniowe;
  • blizny i rozstępy,
  • sztywność mięśni,
  • przykurcze i zapalenie ścięgien.

Zabiegom chętnie poddają się osoby po zabiegach chirurgicznych, np. liposukcji, kobiety po porodzie, sportowcy i wszyscy, którzy oczekują regenerującego masażu. Głowice zawsze dobieramy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, a ponieważ jest ich aż 11, zabieg pozwala precyzyjnie odpowiedzieć na dany problem.

Jakich rezultatów można się spodziewać? 

Masaż podciśnieniowy wykonywany z użyciem nowoczesnego urządzenia mobilizuje tkanki w sposób mechaniczny, pobudzając przy tym metabolizm komórkowy, syntezę włókien kolagenowych i usuwanie obrzęków oraz zalegającej tkanki tłuszczowej. W efekcie po serii zabiegów skóra zostaje wyraźnie ujędrniona i napięta, cellulit zanika, sylwetka zyskuje lepsze kształty. W okolicy twarzy pozwala natomiast uzyskać efekt liftingu i odmłodzenia. By rezultaty były trwałe, warto raz w miesiącu wykonać zabieg przypominający, a także zadbać o zdrowy tryb życia.

Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<