Skip to content Skip to footer

Nasz ośrodek medycyny estetycznej w Białymstoku jest miejscem stworzonym dla wszystkich, którzy pragną udoskonalić swój wygląd za pomocą specjalistycznych zabiegów na twarz i ciało bazujących na najwnowocześniejszych technologiach. Medycyna estetyczna koncentruje się na poprawie jakości życia pacjentów poprzez wzrost ich zadowolenia z własnego wyglądu i hamowanie oznak starzenia się. Wachlarz dostępnych zabiegów komponujemy tak, by każdy mógł dzięki nim uzyskać satysfakcjonujące go efekty – niezależnie od tego, czy zależy mu na odmłodzeniu skóry, zniwelowaniu jej niedoskonałości, trwałej depilacji, modelowaniu ciała czy budowaniu mięśni.

Zabiegi estetyczne na twarz

Twarz jest zwierciadłem duszy i naszą najważniejszą wizytówką. Niestety, czas pozostawia na niej trwałe ślady – zmarszczki, blizny czy bruzdy. Wiele osób zmaga się także trudnym do wyleczenia trądzikiem, nadmiernym owłosieniem, przebarwieniami i rozszerzonymi naczynkami czy utratą jędrności skóry. Wszystkim tym niedoskonałościom można skutecznie przeciwdziałać dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych, nieizwazyjnych i bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej, które w wielu przypadkach stanowią atrakcyjną alternatywę dla chirurgii plastycznej.

Oferowane przez nas zabiegi na twarz pozwalają uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, do których należą między innymi:

  • poprawa jędrności i napięcia skóry;
  • redukcja zmarszczek, rozstępów, blizn;
  • modelowanie owalu twarzy;
  • usunięcie zmian trądzikowych;
  • ujednolicenie kolorytu skóry;
  • trwała depilacja;
  • korekta kształtu ust.

Wybrane zabiegi skutecznie odmłodzą skórę, hamując procesy starzenia i pobudzając naturalną regenerację, a także poprawią jej ogólną kondycję oraz wygląd. Nasi specjaliści pomogą dobrać zabieg najlepiej odpowiadający na Twoje potrzeby.

Zabiegi na ciało w Białymstoku

Medycyna estetyczna to także rozbudowany wachlarz zabiegów na ciało, które skutecznie zniwelują wiele mankamentów, pozwalając cieszyć się bardziej atrakcyjnym wyglądem. Do najpopularniejszych i najefektywniejszych należą masaże wykorzystujące zaawansowane technologicznie urządzenia emitujące promieniowanie podczerwone lub elektromagnetyczne, fale radiowe i akustyczne, ultradźwięki czy dwutlenek węgla. Wiele z nich bazuje również na technologii laserowej.

W naszej klinice medycyny estetycznej można pozbyć się cellulitu, ujędrnić zwiotczałą skórę, zredukować ilość poskórnej tkanki tłuszczowej, wymodelować określone okolice ciała, rozbudować mięśnie, usunąć blizny, rozstępy, rozszerzone naczynka i pajączki oraz zniwelować wiele problemów skórnych i nie tylko.

Najważniejsze korzyści z zabiegów medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej są decydowanie mniej inwazyjne, a przez to bezpieczniejsze niż operacje plastyczne. Ponadto czas rekonwalescencji jest znacznie krótszy, a po niektórych procedurach niemal od razu można wrócić do codziennej aktywności. Najważniejsze korzyści dla pacjentów to wyraźna poprawa wyglądu skóry i możliwość wymodelowania sylwetki, często nieosiągalna innymi metodami (dietą czy ćwiczeniami). Dzięki dobrze dobranym zabiegom poczujesz się młodziej i atrakcyjniej, pozbędziesz się kompleksów i z prawdziwym zadowoleniem spojrzysz w lustro! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia kliniki w Białymstoku!

Zabiegi na twarz

Zabiegi na ciało
Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<