Skip to content Skip to footer

Nasz ośrodek medycyny estetycznej w Białymstoku jest miejscem stworzonym dla wszystkich, którzy pragną udoskonalić swój wygląd za pomocą specjalistycznych zabiegów na twarz i ciało bazujących na najwnowocześniejszych technologiach. Medycyna estetyczna koncentruje się na poprawie jakości życia pacjentów poprzez wzrost ich zadowolenia z własnego wyglądu i hamowanie oznak starzenia się. Wachlarz dostępnych zabiegów komponujemy tak, by każdy mógł dzięki nim uzyskać satysfakcjonujące go efekty – niezależnie od tego, czy zależy mu na odmłodzeniu skóry, zniwelowaniu jej niedoskonałości, trwałej depilacji, modelowaniu ciała czy budowaniu mięśni.

Zabiegi estetyczne na twarz

Twarz jest zwierciadłem duszy i naszą najważniejszą wizytówką. Niestety, czas pozostawia na niej trwałe ślady – zmarszczki, blizny czy bruzdy. Wiele osób zmaga się także trudnym do wyleczenia trądzikiem, nadmiernym owłosieniem, przebarwieniami i rozszerzonymi naczynkami czy utratą jędrności skóry. Wszystkim tym niedoskonałościom można skutecznie przeciwdziałać dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych, nieizwazyjnych i bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej, które w wielu przypadkach stanowią atrakcyjną alternatywę dla chirurgii plastycznej.

Oferowane przez nas zabiegi na twarz pozwalają uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, do których należą między innymi:

  • poprawa jędrności i napięcia skóry;
  • redukcja zmarszczek, rozstępów, blizn;
  • modelowanie owalu twarzy;
  • usunięcie zmian trądzikowych;
  • ujednolicenie kolorytu skóry;
  • trwała depilacja;
  • korekta kształtu ust;
  • usunięcie tatuaży.

Wybrane zabiegi skutecznie odmłodzą skórę, hamując procesy starzenia i pobudzając naturalną regenerację, a także poprawią jej ogólną kondycję oraz wygląd. Nasi specjaliści pomogą dobrać zabieg najlepiej odpowiadający na Twoje potrzeby.

Zabiegi na ciało

Medycyna estetyczna to także rozbudowany wachlarz zabiegów na ciało, które skutecznie zniwelują wiele mankamentów, pozwalając cieszyć się bardziej atrakcyjnym wyglądem. Do najpopularniejszych i najefektywniejszych należą masaże wykorzystujące zaawansowane technologicznie urządzenia emitujące promieniowanie podczerwone lub elektromagnetyczne, fale radiowe i akustyczne, ultradźwięki czy dwutlenek węgla. Wiele z nich bazuje również na technologii laserowej.

W naszej klinice medycyny estetycznej można pozbyć się cellulitu, ujędrnić zwiotczałą skórę, zredukować ilość poskórnej tkanki tłuszczowej, wymodelować określone okolice ciała, rozbudować mięśnie, usunąć blizny, rozstępy, rozszerzone naczynka i pajączki oraz zniwelować wiele problemów skórnych i nie tylko.

Najważniejsze korzyści z zabiegów medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej są decydowanie mniej inwazyjne, a przez to bezpieczniejsze niż operacje plastyczne. Ponadto czas rekonwalescencji jest znacznie krótszy, a po niektórych procedurach niemal od razu można wrócić do codziennej aktywności. Najważniejsze korzyści dla pacjentów to wyraźna poprawa wyglądu skóry i możliwość wymodelowania sylwetki, często nieosiągalna innymi metodami (dietą czy ćwiczeniami). Dzięki dobrze dobranym zabiegom poczujesz się młodziej i atrakcyjniej, pozbędziesz się kompleksów i z prawdziwym zadowoleniem spojrzysz w lustro! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia kliniki w Białymstoku!

Zabiegi na twarz

Zabiegi na ciało
Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2022
<