Skip to content Skip to footer

Deformacje, zwyrodnienia i urazy narządów ruchu zwykle drastycznie obniżają komfort życia, znacznie utrudniając sprawne poruszanie się i wykonywanie codziennych czynności. Mogą być przyczyną przewlekłego bólu i ograniczonego zakresu ruchu, co uniemożliwia podejmowanie aktywności fizycznej. Na szczęście wielu problemów takiej natury można się skutecznie pozbyć dzięki zabiegom ortopedycznym. Operacje z zakresu ortopedii, poprzez ingerencję w tkanki miękkie i strukturę kości, poprawiają ruchomość, usuwają zniekształcenia i przywracają prawidłowe funkcjononowanie uszkodzonych narządów.

Zabiegi ortopedyczne w naszej klinice

W klinice Carella oprócz chirurgii plastycznej, otyłości i ogólnej oferujemy szereg zabiegów ortopedycznych, które niwelują dolegliwości bólowe i umożliwiają pacjentom powrót do ulubionych aktywności oraz normalnego życia. Są wśród nich operacje dłoni, nadgarstków, stawów łokciowych, stóp czy ścięgna Achillesa. Leczymy najczęściej występujące schorzenia natury ortopedycznej, takie jak halluksy, palec młotkowaty, gangliony, zespół cieśni nadgarstka, łokieć tenisisty i golfisty. Nasi chirurdzy ortopedzi zajmują się także przykurczem rozcięgna dłoniowego (chorobą Dupuytrena), bolesnym kciukiem matki (zespołem de Quervaina), dynamizacją zespolenia i usuwaniem śrub po wcześniejszych operacjach czy rekonstrukcją ścięgna mięśnia dwugłowego.

Kiedy trzeba udać się do lekarza ortopedy?

Jeśli w wyniku urazu lub postępującego zwyrodnienia zauważasz deformacje palców, przykurcze ścięgien, trudności z poruszaniem się lub towarzyszący aktywności fizycznej ból stawów czy mięśni, nie czekaj – jak najszybciej skonsultuj się z lekarzem ortopedą. Dobrze dobrany i przeprowadzony zabieg ortopedyczny może uwolnić Cię od dyskomfortu i znacznie podnieść jakość życia!

Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<