Skip to content Skip to footer

Oczyszczanie wodorowe – kombajn kosmetyczny, czyli recepta na wszystkie problemy Twojej cery
Masz problemy skórne, z którymi nie możesz sobie poradzić, twoja cera potrzebuje regeneracji i odświeżenia bądź jest zmęczona, z oznakami starzenia?

Dzięki jednemu, wielofunkcyjnemu i profesjonalnemu urządzeniu możemy temu zaradzić. To oczyszczanie wodorowe, czyli kombajn kosmetyczny do twarzy, szyi i dekoltu, który dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii wyróżnia się na tle pozostałych sprzętów kosmetycznych bazujących na jednej technologii, takich jak RF SKINFRAX czy karboksyterapia JULIÉ®.

Oczyszczanie wodorowe jest wyposażony w głowicę z kamerą do skanowania skóry, dzięki czemu przed zabiegiem dokładnie określimy cały plan działania.

aqua-pro-scan

Na czym to polega?

Zabieg z wykorzystaniem kombajnu kosmetycznego składa się z siedmiu etapów, co sprawia, że jest jedną z najbardziej kompleksowych procedur rewitalizujących skórę twarzy i szyi. Do każdego z nich używa się innej głowicy. Oczyszczanie wodorowe bazuje na dobroczynnym działaniu mikrocząsteczek wodoru, które zostają wprowadzone w głębokie warstwy skóry, dokładnie ją oczyszczając i działając antyoksydacyjnie. Kolejne kroki obejmują zastosowanie substancji aktywnych, ultradźwięków, fal radiowych i niskiej temperatury. Tym samym w jednym zabiegu łączymy wiele uznanych w kosmetologii procedur o potwierdzonej efektywności.

I ETAP – ANALIZA SKÓRY

II ETAP – OCZYSZCZENIE WODOROWE – redukuje nadmiar wolnych rodników

III ETAP – PEELING KAWITACYJNY usuwa martwe komórki naskórka i pobudza krążenie

IV ETAP – INFUZJA TLENOWA, czyli wtłoczenie substancji aktywnych, przy użyciu ampułki dobranej odpowiednio do potrzeb pacjenta

V ETAP – ULTRADŹWIĘKI – dzięki głowicy z ultradźwiękami następuje zwiększenie przepuszczalności błon komórkowych oraz zwiększenie metabolizmu komórkowego

VI ETAP – RF BIPOLARNY fala radiowa przez podgrzanie skraca włókna kolagenowe, czego następstwem jest wzrost elastyczności oraz ujędrnienie skóry

VII ETAP – GŁOWICA ZIMNA – wyciszenie skóry po zabiegu, obkurczenie naczyń krwionośnych, zniwelowanie zaczerwienienia

Skóra po zabiegu nie potrzebuje rekonwalescencji. Zostaje głęboko nawilżona, odżywiona i ujędrniona, a twarz zyskuje promienny, odmłodzony wygląd.

Efekty:

  • wygładzenie, rewitalizacja, odżywienie,
  • zatrzymanie procesów starzenia,
  • spłycenie zmarszczek
  • napięta oraz odmłodzona skóra,
  • stymulacja mikrokrążenia,
  • wyrównanie kolorytu skóry,
  • złuszczenie obumarłych warstw naskórka,
  • stymulację powstawania włókien kolagenowych,
  • neutralizacja szkodliwych wolnych rodników,

Spodziewane efekty zabiegu

Rezultaty zabiegu widoczne są od razu po jego zakończeniu. Skóra zostaje dogłębnie zrewitalizowana, jest bardziej napięta i wygładzona. Zmarszczki zostają wyraźnie spłycone, a procesy starzenia wywoływane przez wolne rodniki – spowolnione poprzez ich neutralizację. Ponadto oczyszczanie wodorowe stymuluje tworzenie nowych włókien kolagenowych, co sprawia, że z czasem skóra samodzielnie się regenruje, zyskując młodszy wygląd na dłużej.

Kombajn kosmetyczny działa wielopoziomowo, wszechstronnie regenerując komórki skóry. Poprawia mikrokrążenie, dzięki czemu staje się ona lepiej dotleniona i odżywiona. Koloryt skóry wyrównuje się, a martwe komórki naskórka zostają złuszczone.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg oczyszczanie wodorowe?

Zabieg 7w1 oczyszczanie wodorowe został opracowany z myślą o osobach, którym zależy na kompleksowej pielęgnacji skóry. Zastosowanie wielu różnych procedur w jednej sesji daje znakomite efekty, pozwalając przy tym oszczędzić cenny czas. Ponadto bezpośrednio po nim można powrócić do zwykłej aktywności. To świetny wybór dla osób zabieganych, które chcą w maksymalny sposób wykorzystać wizytę w gabinecie medycyny estetycznej, niwelując objawy starzenia się skóry, odżywiając ją i zyskując piękniejszy, promienny wygląd.

Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<