Skip to content Skip to footer

GENEO – zregenerowana, pełna blasku skóra przez cały rok

Przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach latem czy w przegrzanych zimą szkodzi naszej skórze. Jeśli dodamy do tego niewłaściwą dietę i źle dobrane kosmetyki, nic dziwnego, że skóra traci swój naturalny blask. Jak go odzyskać?

Proponujemy innowacyjny zabieg Geneo, który rewitalizuje skórę twarzy. Po zabiegu jest ona wygładzona, widocznie zregenerowana i pełna blasku. 

Geneo jest połączeniem przebadanych technologii – Oxygeneo, Tripollar RF i Ultrasound. Dają one możliwość wykonania eksfoliacji i dotlenienia skóry przy równoległym wchłanianiu składników rewitalizujących. Przyjrzyjmy się im bliżej. 

OXYGENEO

Jest kompleksową pielęgnacją, rewitalizacją. Naturalnie dotlenia skórę od wewnątrz w formule 3w1. Zabieg wykonywany jest przy pomocy wyjątkowych kapsułek wzbogaconych w składniki odżywcze oraz żeli bazowych, co umożliwia indywidualne dopasowanie do konkretnego rodzaju skóry i jej określonych potrzeb. Efekt wzmacniający zapewnia specjalne odżywcze serum.

TRIPOLLAR

Wykorzystanie głowicy RF (emitującej fale radiowe) podczas zabiegu pozwala na pobudzenie odnowy skóry poprzez stymulowanie produkcji jej włókien kolagenowych i elastyny. Skoncentrowana energia RF w sposób bezpieczny i efektywny powoduje kontrolowane ogrzewanie skóry właściwej, prowadząc do jej obkurczenia i ujędrnienia.

ULTRASOUND

Zastosowanie fal ultradźwiękowych wpływa na poprawę krążenia krwi w skórze, a tym samym przyspieszenie transportu i wchłaniania składników aktywnych. Wibracje fal wywołują dodatkowo zmianę układu komórek naskórka w celu zwiększenia przepuszczalności warstwy rogowej i poprawy odżywienia skóry.

Efektem jest odmłodzona, ujędrniona i naturalnie wyglądająca skóra.

geneo5

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Geneo?

Geneo, podobnie jak inne zabiegi wykorzystujące fale radiowe takie jak np. RF SKINFRAX, to doskonała metoda zwalczania nie tylko objawów, ale i przyczyn starzenia się skóry poprzez stymulowanie naturalnych procesów jej odbudowy. Zabieg ten jest zatem przeznaczony przede wszystkim dla osób, u których pojawiły się już pierwsze oznaki upływającego czasu czy intensywnego trybu życia – zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Wskazania do zabiegu Geneo:

  • przebarwienia skóry,
  • niewielkie zmarszczki,
  • zanieczyszczona skóra,
  • skóra bez blasku,
  • rozszerzone pory,
  • skóra palacza,
  • skóra męska.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg odmładzający Geneo trwa około 45 minut i składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest dotlenienie – na skórę aplikuje się kapsułki z preparatem odpowiadającym indywidualnym potrzebom, które poprzez wytworzenie bąbelków z dwutlenkiem węgla umożliwiają wnikanie cząsteczek tlenu. Drugi krok polega na złuszczaniu naskórka i dokładnym jego oczyszczeniu – w ten sposób skóra zostaje przygotowana do wchłonięcia substancji aktywnych zawartych w preparacie. Trzecim etapem zabiegu jest właśnie wprowadzenie substancji rewitalizujących zawartych w preparacie w głębokie warstwy skóry. W czasie zabiegu skóra jest masowana za pomocą specjalnej głowicy, a pacjent może się zrelaksować – cała procedura jest bardzo przyjemna i odprężająca.. Pierwszym z nich jest dotlenienie – na skórę aplikuje się kapsułki z preparatem odpowiadającym indywidualnym potrzebom, które poprzez wytworzenie bąbelków z dwutlenkiem węgla umożliwiają wnikanie cząsteczek tlenu. Drugi krok polega na złuszczaniu naskórka i dokładnym jego oczyszczeniu – w ten sposób skóra zostaje przygotowana do wchłonięcia substancji aktywnych zawartych w preparacie. Trzecim etapem zabiegu jest właśnie wprowadzenie substancji rewitalizujących zawartych w preparacie w głębokie warstwy skóry. W czasie zabiegu skóra jest masowana za pomocą specjalnej głowicy, a pacjent może się zrelaksować – cała procedura jest bardzo przyjemna i odprężająca.

Efekty, jakie przynosi Geneo

Efekty zabiegu są widoczne natychmiast po jego zakończeniu. By były jeszcze lepsze i długotrwałe, zaleca się wykonać serię zabiegów, a ich liczba i częstotliwość zależą od stanu skóry danej osoby. Do najważniejszych rezultatów Geneo należą odmłodzenie skóry, jej promienny, zdrowy wygląd, redukcja zmarszczek, wyrównanie kolorytu, ujędrnienie i nawilżenie.

Geneo
przed i po

BeforeBeforeAfter
PrzedPo
BeforeBeforeAfter
PrzedPo
Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<