Skip to content Skip to footer

Redukcja masy ciała, brak cellulitu, atrakcyjniejszy wygląd – takie efekty można uzyskać, wykonując proponowane przez nas nowoczesne zabiegi modelowania sylwetki masaż podciśnieniowy®.

masaż podciśnieniowy® LASER MED 2 to innowacyjny masaż podciśnieniowy, stosowany przy zabiegach na twarz i ciało. masaż podciśnieniowy® skutecznie likwiduje cellulit, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, jak również miejscowe otłuszczenia. Wykorzystywany jest także w walce z redukcją blizn, sztywnością mięśni oraz zapaleniem ścięgien. W obrębie twarzy działa na zasadzie liftingu, do którego nie są używane igły czy skalpel.

Na czym polega zabieg?

Zabieg masaż podciśnieniowy® wykonuje się przy pomocy zmechanizowanych głowic masujących, które zapewniają efekt multimikrostymulacji, działając w pełni bezpiecznie i skutecznie na skórę twarzy i ciała. Laser i światło LED, w które jest wyposażone urządzenie, wywołują procesy fotochemiczne w tkankach, w efekcie pobudzając przepuszczalność błon komórkowych. Laser wnika w głąb tkanek i zostaje wchłonięty przez lipidy w adipocytach, podwyższając ich temperaturę i stymulując szybszy proces lipolizy.

Masaż w naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych, redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości adipocytów, przyśpiesza metabolizm oraz metabolizm komórkowy.

Zabiegi masaż podciśnieniowy® skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którym zależy szybkim, skutecznym i nieinwazyjnym rozwiązanie wielu problemów zdrowotnych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry, w menu masaż podciśnieniowy® znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Rodzaje i etapy masażu masaż podciśnieniowy®

masaż podciśnieniowy® laser to innowacja – zabieg jest bowiem symetryczny! Dwie pary głowic: Robotwins® oraz Robomini® przeznaczone do masażu oburącz i leczenia całego ciała w naturalny sposób podwajają korzyści i oszczędzają czas. Dostarczają przy tym wysoce przyjemnych doznań z gwarancją szybkich i zadowalających efektów.

icoone
icoone 2

masaż podciśnieniowy BASE – czas trwania: 20 minut

Pierwszy etap zabiegu, podczas którego zawsze opracowujemy całe ciało, może obejmować:

 • drenaż,
 • redukcję cellulitu,
 • redukcję tkanki tłuszczowej,
 • ujędrnianie skóry,
 • rozbijanie zwłóknień,
 • poprawę samopoczucia / relaks ciała i organizmu.

Do dyspozycji mamy 8 programów, które możemy stosować pojedynczo lub łączyć ze sobą.

masaż podciśnieniowy FOCUS – czas trwania: 10 minut

Drugi etap zabiegu, podczas którego opracowujemy wybrane partie ciała. Program dobieramy do problemu terapeutycznego. Do dyspozycji mamy 16 programów na ciało, które możemy stosować pojedynczo lub łączyć ze sobą.

Cykl zabiegowy na ciało:

 • seria zabiegowa: od 10 do 15 zabiegów
 • częstotliwość: 2–3 razy w tygodniu
 • zabiegi podtrzymujące: minimum 1 raz w miesiącu.

Jeśli jest taka potrzeba, zabiegi masaż podciśnieniowy® można wykonywać codziennie.

11 głowic do modelowania sylwetki

Mamy do dyspozycji aż 11 głowic zabiegowych wykorzystywanych do modelowania sylwetki.

koncowka1

Głowica Robosolo® łączy w sobie technologię niezależnie zmechanizowanych rolek z laserem 915 nm i światłem LED 650 nm. Połączenie to zapewnia niezwykle efektywne zabiegi, których celem jest likwidacja tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz modelowanie sylwetki. W wyniku jej działania tkanka otrzymuje 15 600 stymulacji na minutę.

koncowka2

Głowice Robotwins® przeznaczone są do pracy oburącz, co zapewnia symetryczne oddziaływanie na układ limfatyczny i krwionośny oraz przeprowadzenie zabiegu na całe ciało dwa razy szybciej niż przy użyciu jednej głowicy. Niezastąpione przy zabiegach bazowych i ujędrniających. W wyniku ich pracy tkanka otrzymuje 21 600 stymulacji na minutę.

koncowka3

Głowica Robomini® to najmniejsza na świecie zmotoryzowana głowica przeznaczona do pracy na twarzy, szyi i dekolcie oraz na trudno dostępnych obszarach ciała. Wykorzystywana jest bardzo często przy pracy na bliznach, przykurczach, a także przy zapaleniu ścięgien. W masaż podciśnieniowy® LASER MED 2 również w wersji Robomini Twins® do pracy oburącz i zabiegów symetrycznych najmniejszych obszarów, tj. kolan, kostek, dekoltu czy piersi. W wyniku ich zastosowania tkanka otrzymuje 14 400 stymulacji na minutę.

koncowka4

Głowica Robomicro® z 6 różnymi mikrokońcówkami bez napędu przeznaczona jest do pracy na twarzy, bezpośrednio na powiekach, ustach, zmarszczkach, bruzdach, a także bliznach. W modelu masaż podciśnieniowy® LASER MED 2 mamy dodatkowe 3 mikrokońcówki, które znajdą zastosowanie zarówno we wszystkich zabiegach w okolicy twarzy, szyi i dekoltu, jak i po plastyce powiek czy nosa. Ich działanie w zależności od nakładki zapewnia od 1800 do 13 200 stymulacji na minutę.

Komu poleca się zabiegi masaż podciśnieniowy® LASER MED 2?

Sesje masaży głowicami masaż podciśnieniowy® są przeznaczone dla wszystkich pragnących poprawić wygląd całego ciała lub jego konkretnych obszarów (np. brzucha, ud czy pośladków), a także twarzy w sposób bezinwazyjny, bezpieczny i skuteczny. Dzięki indywidualnie dobranemu programowi na zabiegach skorzystają osoby o luźnej, obwisłej skórze (pozostałej po ciąży lub odchudzaniu), z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, bliznami czy obrzękami lifatycznymi. Masaże to doskonały sposób na regenerację po intensywnym wysiłku, a także wsparcie regeneracji po innych zabiegach medycyny estetycznej takich jak np. liposukcja.

Korzyści z zabiegu modelowania sylwetki

Modelowanie sylwetki z wykorzystaniem zabiegów masaż podciśnieniowy® LASER MED 2 przynosi wielorakie korzyści i pozwala w odczuwalny i widoczny sposób poprawić wygląd ciała oraz skóry. Do najważniejszych efektów, jakich można spodziewać się po serii zabiegów z wykorzystaniem tego urządzenia, należą:

 • redukcja cellulitu i rozstępów,
 • redukcja miejscowych otłuszczeń,
 • redukcja oznak starzenia się skóry,
 • zniwelowanie blizn,
 • przyspieszenie metabolizmu komórkowego,
 • stymulacja odbudowy komórek poprzez produkcję kolagenu,
 • lepsze mikrokrążenie,
 • wsparcie pracy układu limfatycznego, likwidacja obrzęków i zastojów;
 • poprawa jędrności skóry.

W wyniku zabiegów skóra zostaje wyraźnie odmłodzona, a ciało zyskuje atrakcyjniejsze kształty. Trzeba przy tym podkreślić, że modelowanie sylwetki za pomocą masaż podciśnieniowy® jest w pełni bezpieczne, a ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych zostało zredukowane do minimum. Zabiegi są bezbolesne, można wykonać je o każdej porze roku, a zaraz po masażu powrócić do normalnej aktywności.

Masaż podciśnieniowy Laser 2
przed i po

BeforeBeforeAfter
PrzedPo
Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<