Skip to content Skip to footer

Karboksyterapia – inteligentny zabieg beauty

Blizny, cellulit, rozstępy, nadmiar tkanki tłuszczowej – trudno sobie z nimi poradzić samodzielnie, stosując wyłącznie kremy czy żele. Na szczęście powstały już metody walki z tego typu niedoskonałościami, a jedną z nich jest zabieg z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Czy ten wszechobecny gaz rzeczywiście poprawia wygląd skóry? Karboksyterapia, którą uważa się za największy przełom w medycynie estetycznej od wprowadzenia toksyny botulinowej, jest najlepszym dowodem, że tak.

Czym jest karboksyterapia?

Karboksyterapia to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł. Gaz rozchodzi się w tkankach, co powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i szybszy przepływ krwi, a co za tym idzie – lepsze dotlenienie i odżywienie komórek. Działając na tkankę tłuszczową, dwutlenek węgla powoduje lipozę, czyli rozkład tłuszczu. Iniekcje CO2 wywołują ponadto mikrostany zapalne, stymulując produkcję kolagenu i elastyny. W rezultacie kondycja skóry widocznie się poprawia, a złogi tłuszczowe zostają zredukowane.

Spodziewane efekty zabiegu

Karboksyterapia jest bezpiecznym i przystępnym cenowo zabiegiem. Zaleca się ją w celu eliminacji blizn, cellulitu, rozstępów, zmarszczek, worków pod oczami, miejscowej tkanki tłuszczowej, podwójnego podbródka, zwiotczenia i wielu innych problemów skórnych.

Pozytywne rezultaty są zauważalne już po pierwszej sesji, ale dopiero wykonanie kilku zabiegów pozwala na metamorfozę wyglądu skóry twarzy lub ciała. Terapię dwutlenkiem węgla można stosować przez cały rok, a zalecane odstępy między zabiegami wynoszą od kilku dni do dwóch tygodni. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji – prosto z gabinetu wrócisz do codziennych zajęć.

Korzyści z zabiegów karboksyterapii:

redukcja tkanki tłuszczowej – 67%,
redukcja cellulitu – do 90%,
redukcja rozstępów – 97%,
redukcja blizn – 97%,
poprawa jędrności skóry – 74%,
wygładzenie zmarszczek – 57%.

.

julie-2
julie^1
julie-3

Spodziewane efekty zabiegu

Karboksyterapia daje doskonałe efekty, a przy tym jest bezpiecznym i przystępnym cenowo zabiegiem. Zaleca się ją w celu eliminacji blizn, cellulitu, rozstępów, zmarszczek, worków pod oczami, miejscowej tkanki tłuszczowej, podwójnego podbródka, zwiotczenia i wielu innych problemów skórnych.

Pozytywne rezultaty są zauważalne już po pierwszej sesji, ale dopiero wykonanie kilku zabiegów gwarantuje prawdziwą metamorfozę wyglądu skóry twarzy lub ciała. Terapię dwutlenkiem węgla można stosować przez cały rok, a zalecane odstępy między zabiegami wynoszą od kilku dni do dwóch tygodni. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji – prosto z gabinetu wrócisz do codziennych zajęć

Korzyści z zabiegów JULIÉ®

redukcja tkanki tłuszczowej – 67%,
redukcja cellulitu – do 90%,
redukcja rozstępów – 97%,
redukcja blizn – 97%,
poprawa jędrności skóry – 74%,
wygładzenie zmarszczek – 57%.

Karboksyterapia
przed i po

BeforeBeforeAfter
PrzedPo
Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<