Skip to content Skip to footer

Kwas hialuronowy – delikatny sposób na zmarszczki

Wygładzenie zmarszczek, wypełnienie ust, poprawa owalu twarzy – takie efekty można uzyskać w naszej klinice. Jednym z zabiegów pozwalających je osiągnąć jest podanie kwasu hialuronowego.

Czym jest kwas hialuronowy i jak działa?

Kwas hialuronowy to związek fizjologiczny, który występuje w naszym organizmie. Jego rolą jest nawodnienie skóry, a także zapewnienie jej odpowiedniej elastyczności i jędrności. Właściwości kwasu hialuronowego wynikają ze zdolności wiązania wody. Z biegiem lat spada wielkość syntezy kwasu hialuronowego w organizmie. Prowadzi to do spadku elastyczności skóry, przesuszenia oraz występowania zmarszczek.

Komu polecane są zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego?

Kwas hialuronowy uznaje się za najbezpieczniejszy i najbardziej naturalny wypełniacz, który pozwala zniwelować bruzdy i zmarszczki, a także delikatnie powiększyć usta czy wymodelować kontury twarzy. Często stosuje się go w połączeniu z botoksem, by uzyskać jeszcze lepsze rezultaty w redukcji zmarszczek.

Wśród wskazań do zabiegu można wymienić:

  • bruzdy nosowo-wargowe,
  • doliny łez,
  • lwie zmarszczki,
  • zmarszczki na czole,
  • bruzdy marionetek,
  • zmarszczki wokół oczu.
  • wąskie, mało wydatne lub asymetryczne wargi,
  • opadające policzki,
  • ubytki w objętości twarzy.

Spodziewane efekty zabiegu

Rezultaty zabiegu są widoczne już po pierwszym podaniu kwasu hialuronowego. Skóra staje się gładka, napięta i zyskuje młodszy wygląd. Bruzdy oraz zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, a usta zyskują atrakcyjny wygląd – są nie tylko większe i odpowiednio ukształtowane, ale również błyszczące, doskonale nawilżone. Warto wiedzieć, że kwas hialuronowy jako naturalny związek z czasem zostaje przez organizm usunięty. Efekty jego wstrzyknięcia utrzymują się zatem od 6 do 12 miesięcy, a po tym czasie zabieg można powtórzyć. Jest on bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych, bezpośrednio po zabiegu skóra bywa jednak podrażniona i trzeba delikatnie ją pielęgnować.

Kwas hialuronowy
przed i po

BeforeBeforeAfter
PrzedPo
BeforeBeforeAfter
PrzedPo
Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<