Skip to content Skip to footer

LIPOSUKCJA Z LIPOTRANSFEREMAUTORSKA METODA PROF.DR HAB.N.MED. HADY RAZAK HADY

Liposukcja body jet

Poznaj liposukcję Body Jet® – metodę odsysania tłuszczu na miarę XXI wieku!

bodyjet

Wyjątkowość metody Body Jet® polega na dodatkowym wykorzystaniu strumienia wody. Przy pomocy kaniuli do tkanki tłuszczowej zostaje wprowadzony roztwór, który wspomaga oddzielanie komórek tłuszczowych od tkanki łącznej i nie oddziałuje na nerwy oraz naczynia krwionośne. Również dzięki temu odessany tłuszcz może zostać ponownie wszczepiony w ciało pacjenta, np. do powiększania piersi, modelowania pośladków czy twarzy.

Ponadto aplikowany roztwór ma działanie znieczulające i zwęża naczynia krwionośne. Dzięki temu krwawienie zostaje znacznie zmniejszone.

body-jet

Liposukcja (odsysanie tłuszczu) modeluje konkretne strefy sylwetki, np. brzuch, uda, ramiona, pośladki, poprzez równomierne usunięcie z nich tkanki tłuszczowej.

Liposukcja może być wykonana w połączeniu z innymi procedurami, takimi jak: facelift, redukcja piersi czy abdominoplastyka.

Kto jest kandydatem?

Osoby, u których nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowany jest w konkretnych strefach, a dieta i ćwiczenia nie są wystarczające do jego usunięcia.

Dobrym kandydatem jest osoba dorosła, o elastycznej i jędrnej skórze, z dobrym napięciem mięśniowym. Kandydat musi charakteryzować się ogólnym dobrym zdrowiem, bez stanów zagrażających życiu lub chorób mogących negatywnie wpłynąć na gojenie się rany.

Przed operacją

Sukces i bezpieczeństwo liposukcji zależą od Twojej szczerości w rozmowie z konsultującym chirurgiem plastykiem. Zostanie Ci zadanych wiele pytań dotyczących Twojego zdrowia, stylu życia i oczekiwań, dlatego przygotuj się na rozmowę z lekarzem o powodach, dla których planujesz ten zabieg oraz jakie są Twoje oczekiwania i pożądany efekt końcowy operacji.

Przebieg operacji

Liposukcja polega na odessaniu tkanki tłuszczowej z konkretnej okolicy ciała. Przed odessaniem, wykonuje się niewielkie cięcia, przez które podaje się roztwór Kleina, a następnie rozbija i usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej.

Znieczulenie

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu ogólnym lub dożylnym.

Po zabiegu

Po skończonym zabiegu, na miejsce operowane zostanie założone ubranie/opatrunek uciskowy.

Okres rekonwalescencji to ok. 14 dni.

Spodziewane efekty

Wraz ze zmniejszającym się obrzękiem operowanej okolicy, zaczniesz zauważać efekty ok. 6 tygodni po zabiegu. Kontrola masy ciała oraz zachowanie zdrowego stylu życia mogą pomóc Ci w uzyskaniu zadowalającego efektu zabiegu.

Body-Jet-liposukcja-ciala
Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<