Skip to content Skip to footer

Lumiscan – wyraża więcej niż słowa

Zanim zdecydujesz się na zabiegi oferowane przez medycynę estetyczną, warto dokładnie zdiagnozować i przeanalizować stan skóry. Lekarz nie ma innych możliwości, jak zrobienie tego powierzchownie. My proponujemy coś więcej.

Lumiscan jest najnowocześniejszym, profesjonalnym urządzeniem diagnostycznym, które dzięki obrazowaniu multispektralnemu pozwala zajrzeć w głąb skóry i uwidocznić różne typy jej niedoskonałości. Wykorzystując komputerową analizę, jesteśmy w stanie uzyskać szczegółowe dane na temat podstawowych parametrów skóry pacjenta oraz kompleksowo podejść do zaplanowania zabiegów upiększających i naprawczych. Dzięki temu ich rezultaty będą znacznie lepsze, a wiele potencjalnych problemów można zdusić w zarodku, zanim jeszcze staną się widoczne.

Schemat-dzialania-2

Jak działa Lumiscan?

URZĄDZENIE LUMISCAN JEST WYPOSAŻONE W PROFESJONALNE STANOWISKO DIAGNOSTYCZNE.
Obejmuje ono: skaner twarzy (urządzenie 2w1, które łączy działanie dwóch technologii – multispektralnego obrazowania skóry z komputerową analizą) oraz duży monitor pokazujący obraz w jakości 4K, który wyświetla nawet najdrobniejsze zmiany na skórze.


Za pomocą tego urządzenia możemy dodatkowo określić poziom odwodnienia skóry, jej biologiczny wiek oraz rodzaj cery pacjenta.

Analiza skóry z wykorzystaniem urządzenia Lumiscan obejmuje:

 • poziom nawilżenia skóry,
 • poziom jędrności i elastyczności skóry,
 • występowanie, wielkość i rodzaj przebarwień,
 • występowanie, wielkość i rodzaj plam pigmentacyjnych,
 • wielkość i stan porów,
 • wielkość i stan naczyń krwionośnych,
 • głębokość zmarszczek.
lumiscan-7
limiscan-8

Jak wygląda badanie?

Badanie skóry z użyciem Lumiscan jest szybkie, bezpieczne i całkowicie bezbolesne. Najpierw urządzenie przez około 10 sekund skanuje twarz pacjenta, wykorzystując aż 4 rodzaje światła: normalne, sekularne, ultrafioletowe i spolaryzowane, co pozwala wyjątkowo precyzyjnie wykryć zmiany niewidoczne gołym okiem. Po zmierzeniu parametrów skóry jej zdjęcia i wyniki badania są wyświetlane na dużym monitorze, a lekarz może pokazać je pacjentowi i dokładnie omówić. Dzięki temu dowiesz się dokładnie, jakie niedoskonałości ma twoja cera i – po konsultacji z dermatologiem – będziesz mogła podjąć świadomą decyzję o wyborze najodpowiedniejszych zabiegów estetycznych oraz stworzyć indywidualny plan pielęgnacji.

Zalety systemu Lumiscan

Analiza skóry Lumiscan połączona z dermokonsultacją ma wiele zalet i przynosi pacjentom mnóstwo korzyści. Należą do nich:

 • szybki, przyjemny i nieinwazyjny zabieg,
 • szczegółowo przedstawione problemy skórne w formie zdjęć i diagramów,
 • podsumowanie wszystkich etapów analizy skóry oraz konsultacji wraz z zaleceniami,
 • zaplanowanie kolejnych etapów pielęgnacji w gabinecie oraz sugestia doboru produktów kosmetycznych do pielęgnacji domowej na podstawie uzyskanych już efektów zabiegów.

Wszystko to sprawia, że zarówno już widocznym, jak i dopiero powstającym problemom skórnym można skutecznie przeciwdziałać, dobierając najefektywniejsze w danym przypadku zabiegi. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy, zyskując naprawdę satysfakcjonujące rezultaty.

Dla kogo jest przeznaczone badanie?

Badaniu Lumiscan może poddać się każdy, kto chciałby dokładnie poznać problemy swojej skóry. Urządzenie skutecznie zdiagnozuje m.in. rozszerzone naczynka, powiększone pory, obecność bakterii wywołujących trądzik, odwodnienie, nadmierną produkcję sebum, ukryte zmarszczki i przebarwienia, mikrozaskórniki czy zaburzenia rogowacenia.

lumiscan2

Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<