Skip to content Skip to footer

Skóra młoda i bez zmarszczek? To możliwe!
Jędrna, pozbawiona zmarszczek i odpowiednio nawilżona cera to marzenie wielu kobiet. I chociaż procesy starzenia się są nieuniknione, na szczęście można je skutecznie spowolnić.
W naszej klinice proponujemy zabiegi urządzeniem SKINFRAX. Wykorzystana w nim technologia opiera się na połączeniu radiofrekwencji z mikronakłuwaniem. Ten aparat jest idealny do zabiegów odmładzających i odbudowujących skórę. Urządzenie wykorzystuje połączenie dwóch metod zabiegowych – mikroigieł i podgrzania skóry falą radiową.
Głowica nieinwazyjna RF frakcyjnego dodatkowo pozwala na podgrzanie skóry za pomocą prądu o częstotliwości radiowej – bez jej nakłuwania. Funkcja ta doskonale sprawdza się w przypadku osób, które boją się nakłuwania igłami i nie chcą zbyt inwazyjnie ingerować w skórę, oczekując jednak równie zadowalających efektów zabiegu.

skinfrax-glowice

Co wyróżnia urządzenie RF SKINFRAX?

RF SKINFRAX to urządzenie komfortowe i całkowicie bezpieczne. Jest wyposażone w 25 igieł oraz 64 pozłacane piny zapewniające najlepsze efekty zabiegowe. SKINFRAX gwarantuje działanie znacznie intensywniejsze od standardowej mezoterapii igłowej oraz głęboką penetrację radiofrekwencji na 3 mm. Urządzenie znajduje szerokie zastosowanie w zabiegach estetycznych, zapewniając satysfakcjonujące efekty. Nie uszkadza przy tym skóry i nadaje się do użycia w różnych obszarach ciała, twarzy i szyi. SKINFRAX uzyskał certyfikat CE potwierdzający spełnienie dyrektyw UE związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i środowiska.

Jakie rezultaty przynoszą zabiegi?

W wyniku podniesienia temperatury tkanek włókna kolagenowe ulegają skróceniu, a procesy regeneracji zostają skutecznie pobudzone. Mikrouszkodzenia powstałe wskutek nakłuwania stymulują natomiast procesy naprawcze w skórze. Na ostateczne rezultaty zabiegu trzeba poczekać nawet 3 miesiące – w tym czasie trwa produkcja nowych włókien kolagenowych, ich zagęszczanie i tworzenie nowych wiązań. Sprawia to, że skóra staje się jędrniejsza i odmłodzona, poprawia się jej koloryt i napięcie. RF SKINFRAX to zatem nieinwazyjna alternatywa dla liftingu twarzy.

Efekty zabiegów RF SKINFRAX:

  • lifting twarzy,
  • redukcja zmarszczek,
  • napięcie skóry,
  • redukcja blizn po trądziku, oparzeniach i urazach,
  • poprawa owalu twarzy,
  • wygładzenie skóry,
  • redukcja przebarwień,
  • rozjaśnienie kolorytu,
  • zmniejszenie porów,
  • odmłodzenie cery.

Kiedy warto skorzystać z dobrodziejst radiofrekwencji?

Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych są szczególnie polecane osobom, które zauważają oznaki starzenia się skóry takie jak utrata napięcia, płytkie i głębokie zmarszczki, worki pod oczami czy bruzdy, a także wszytkim walczącym z niedoskonałościami w rodzaju przebarwień, blizn (w tym blizn potrądzikowych), roszerzonych porów, cellulitu. RF SKINFRAX można także potraktować jako skuteczną profilaktykę antystarzeniową. By uzyskać zadowalający efekt, zaleca się przeprowadzenie serii 3–5 zabiegów w odstępach kilku tygodni.

skinfraxrf
Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<