Skip to content Skip to footer

Depilacja laserowa to skuteczna i bezpieczna metoda trwałego usuwania niechcianego owłosienia z różnych obszarów ciała. W ten sposób można pozbyć się włosków rosnących pod pachami, na nogach czy w okolicach bikini i zyskać gładką skórę bez podrażnień wywoływanych często przez standardowe sposoby depilacji takie jak golenie czy woskowanie. Do korzyści z depilacji laserowej należy poczucie komfortu w każdej sytuacji, większa pewność siebie i spora oszczędność czasu na co dzień. W naszej klinice oferujemy zabiegi depilacji wykonywane z użyciem najwyższej jakości lasera Soprano Titanium.

Laser Soprano Titanium – szybki i bezbolesny

Czy musisz tracić czas na regularną depilację? Nie – jeśli zdecydujesz się na laserową metodę usuwania owłosienia. Mocniejszy, szybszy, bezbolesny – tak prezentuje się najnowszy system do depilacji Soprano Titanium, który mamy w naszej ofercie. To przełomowa, inteligentna technologia do trwałej depilacji laserowej. Idealna zarówno do ciemnych, jak i jasnych włosów oraz każdego fototypu skóry – zabiegi można przeprowadzać nawet na skórze opalonej.

Końcówka chłodząca ICE Plus wykonana jest z szafiru – podczas zabiegu minimalizuje to ryzyko uszkodzenia naskórka i jednocześnie utrzymuje odpowiednią temperaturę. Dzięki wykorzystaniu ICE Plus depilacja staje się bezbolesna i komfortowa, a czas zabiegu zostaje skrócony do niezbędnego minimum.

Co jeszcze warto wiedzieć o laserze Soprano Titanium?

Laser Soprano Titanium to najbardziej zaawansowana platforma laserowa, która pozwala na trwałe usuwanie owłosienia w bezpieczny sposób. Łączy w sobie maksymalną funkcjonalność z komfortem zabiegu. Laser Soprano Titanium jest idealny do każdego rodzaju skóry, a połączenie trzech technologii gwarantuje jego najwyższą skuteczność.

Głowica TRIO wykorzystywana do zabiegów depilacji laserowej ma dużą powierzchnię spotu zabiegowego, dzięki czemu zabiegi są szybkie. W ten sposób oszczędzasz swój cenny czas! Soprano Titanium dysponuje trzema długościami fal, które z łatwością docierają do włosów mieszczących się na różnych głębokościach, uszkadzając ich struktury. Sama depilacja jest bardzo precyzyjna i doskonale sprawdza się na fototypach skóry I-VI oraz na skórze opalonej.

Zalecenia przed zabiegiem depilacji laserowej

By depilacja laserowa była skuteczna, należy odpowiednio się do niej przygotować. Na kilka tygodni przed zabiegiem nie wolno używać wosku, pasty cukrowej ani depilatorów wyrywających włoski (lub pęsety). Lepiej unikać również peelingów i złuszczania naskórka. Specjalista wykonujący zabieg podpowie Ci także, które leki należy odstawić. Dzień przed przystąpieniem do depilacji laserowej pacjent powinien ogolić powierzchnię skóry, która będzie poddana zabiegowi. W przypadku pierwszej wizyty należy pozostawić nieogolony fragment skóry do kwalifikacji zabiegowej.

Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty, należy wykonać serię zabiegów. Zwykle wynosi ona około 6 sesji w jedno- lub dwumiesięcznych odstępach czasu.

Spodziewane efekty

Po pierwszym zabiegu depilacji laserowej ilość owłosienia w danym obszarze zmniejsza się o około jedną trzecią, natomiast po trzech sesjach – aż o 90 procent. W pełni satysfakcjonujący efekt gładkiej skóry uzyskasz po kilku zabiegach, a ich dokładna liczba jest ustalana indywidualnie według potrzeb. By podtrzymać rezultat, zaleca się poddawać zabiegom przypominającym mniej więcej raz w roku. Dzięki temu możesz cieszyć się pozbawioną włosków skórą przez wiele lat!

titenium

Soprano Titanium
przed i po

BeforeBeforeAfter
PrzedPo

Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2022
<