Skip to content Skip to footer

Laser FOTONA StarWalker® – postrach nieudanych tatuaży

Tatuaż zostaje na całe życie? Nic bardziej mylnego. Istnieje wiele skutecznych metod pozbycia się brzydkich i mało znaczących pamiątek tego rodzaju. My proponujemy zrobić to za pomocą laserów. W ofercie mamy najbardziej zaawansowane na świecie urządzenie wyposażone w pikosekundowy system laserowy – StarWalker®. Jak on działa?

Zasada działania lasera StarWalker®

StarWalker® uderza z nieosiąganą dotąd mocą fali fotoakustycznej, emitując wysoką moc w bardzo krótkim impulsie. Łączy 14 trybów pracy na różnych rodzajach impulsów: piko-, nano-, mili- oraz mikrosekund. To niezawodny sposób na usunięcie nawet tych tatuaży, które mają wiele barw. Laser może emitować 4 rodzaje fal o różnych długościach(1064, 650, 585 i 532 nm), a każda z nich uderza w określony kolor barwnika w tatuażu. Efekt? Żadnych śladów, blizn czy bólu. Po każdym zabiegu niechciany tatuaż lub makijaż permanentny stają się coraz jaśniejsze, aż w końcu po prostu zupełnie znikają.

StarWalker

Co jeszcze potrafi ten wyjątkowy laser?

Na usuwaniu niechciaych tatuaży czy makijażu permanentnego możliwości StarWalkera® wcale się nie kończą. To bardzo wszechstronny laser o wielu zastosowaniach, który pomaga rozwiązać mnóstwo problemów skórnych i poprawić jej kondycję. Urządzenie to jest wyjątkowo skuteczne w usuwaniu:

Urządzenie rozwiązuje również problemy :

 • zmian naczyniowych (pajączków),
 • żylaków,
 • rumienia,
 • trądziku różowatego i pospolitego,
 • owłosienia,
 • brodawek,
 • grzybicy paznokci,
 • wiotkiej skóry,
 • blizn,
 • rozstępów,
 • przebarwień i melasmy,
 • fotouszkodzeń i objawów fotostarzenia.

Laser StarWalker® stosuje się także w celu hamowania i niwelowania objawów starzenia się skóry. Zabiegi z jego wykorzystaniem podnoszą jej jędrność i poprawiają elastyczność. Urządzenie można również z powodzeniem wykorzystać do depilacji laserowej.

Jak wygląda laserowe usuwanie tatuażu?

Zabieg usuwania tatuażu z wykorzystaniem systemu StarWalker® składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich polega na przygotowaniu skóry do usuwania pigmentu. W tym celu używa się trybu frakcyjno-ablacyjnego, który tworzy na powierzchni naskórka mikroskopijne otwory, odprowadzające gaz i parę wodną w trakcie właściwego zabiegu, co zapewnia jego skuteczność.

Etap drugi obejmuje zastosowanie impulsu MaQX, czyli silnej fali fotoakustycznej, która – precyzyjnie skierowana przez operatora – rozbija znajdujące się w skórze barwniki na mniejsze cząsteczki. Są one na tyle niewielkie, że organizm jest w stanie samodzielnie je usunąć poprzez układ limfatyczny. Z każdym kolejnym zabiegiem pigmentu w skórze jest coraz mniej. Innowacyjność lasera StarWalker® polega na tym, że efektywnie rozbija on nie tylko ciemne, ale również jasne pigmenty, nie uszkadzając przy tym naskórka ani tkanek.

Star Walker
przed i po

BeforeBeforeAfter
PrzedPo
BeforeBeforeAfter
PrzedPo
Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2022
<