Skip to content Skip to footer

Dysfunkcje i schorzenia układu moczowo-płciowego u mężczyzn mogą powodować nie tylko ból, ale również znaczny dyskomfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny, ponieważ często uniemożliwiają normalną aktywność seksualną. Nie warto ich zatem lekceważyć i zwlekać z wizytą u lekarza urologa. W naszej klinice oferujemy wiele zabiegów urologicznych, które stanowią odpowiedź na tego rodzaju problemy. Po ich wykonaniu pacjenci odczuwają dużą ulgę, a po krótkiej rekonwalescencji powracają do codziennych zajęć.

Diagnostyka urologiczna

Kiedy należy udać się do urologa? Gdy pojawiają się problemy z nietrzymaniem moczu lub ból przy jego oddawaniu, ból lub obrzęk jąder, ucisk i dyskomfort moszny oraz powiększenie worka mosznowego, zmiany w wyglądzie prącia, a także w przypadku nabytych bądź wrodzonych wad narządów płciowych, takich jak stulejka, krótkie wędzidełko, torbiele, żylaki i guzy.

Podczas konsultacji urologicznej lekarz, po rozmowie z pacjentem, przeprowadza badanie palpacyjne (za pomocą dotyku), a w niektórych przypadkach również badanie per rectum (przez odbyt). Oprócz tego do postawienia diagnozy konieczne bywa wykonanie USG, badania urodynamicznego oraz laboratoryjnych badań krwi i moczu.

Zabiegi urologiczne w naszej klinice

W klinice Carella – poza chirurgią plastyczną i medycyną estetyczną – zajmujemy się również urologią i przeprowadzamy chirurgiczne zabiegi dla mężczyzn stanowiące odpowiedź na często spotykane dysfunkcje i schorzenia. Nasi lekarze przeprowadzają operacje wycinania torbieli najądrza, wodniaka jądra i innych zmian w okolicy moszny, a także laparoskopowego usunięcia żylaków powrózka nasiennego. Ponadto oferujemy plastykę krótkiego wędzidełka oraz operację stulejki (obrzezanie).

Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<