Skip to content Skip to footer

Czasu nie da się zatrzymać, ale są sposoby na dłuższą młodość.

Zabiegi medycyny estetycznej od zawsze miały swoich zwolenników i przeciwników. Jednak dziś dyskusja między nimi jest o wiele bardziej świadoma i poparta badaniami, niż jeszcze kilka lat wcześniej. Mija moda na tak zwane „karpie usta”, które były i są całkowitą antyreklamą zabiegów  w tej dziedzinie. Dziś na pierwszym miejscu jest zdrowie i naturalny wygląd.

Medycyna estetyczna to dziedzina pomiędzy kosmetologią a chirurgią plastyczną. Zaliczane do niej zabiegi wyróżniają się małą inwazyjnością lub nawet jej brakiem. Są przeprowadzane bez użycia skalpela, nie wiążą się z koniecznością długotrwałej rekonwalescencji. Są bezpieczne, przynoszą natychmiastową poprawę.

Holistyczna medycyna estetyczna 

Jest to równie poważna gałąź medycyny jak wszystkie inne. Przywracanie młodości, usuwanie niedoskonałości – to wszystko opiera się na stymulowaniu naturalnych procesów. Jednak i tu jak w przypadku chirurgii plastycznej nie można przesadzić.

Specjaliści medycyny estetycznej swoich pacjentów traktują holistycznie. Co to oznacza? Zabieg wyszczuplający nie kończy procesu leczenia. Po wszystkim  pacjent otrzymuje indywidualnie dopasowaną dietę oraz wskazówki jaka aktywność fizyczna jest zalecana. Po terapii, która przywraca jędrność skóry lub niweluje cellulit  pacjent dostaje wytyczne jak prawidłowo i samodzielnie pielęgnować skórę, by efekty zabiegu utrzymały się jak najdłużej.

Dlaczego warto?

Nieustanny rozwój technologii przyczynia się do powstawania nowych oraz skuteczniejszych sposobów walki z dyskomfortem zewnętrznym. Cel, który przyświeca medycynie estetycznej, to poprawa atrakcyjności ciała człowieka, a zarazem jakości jego życia.

Jakie są najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej? To niewątpliwie usuwanie zmarszczek, nawilżanie i kształtowanie ust, usuwanie naczynek, przebarwień, redukcja rozstępów i blizn, poprawa owalu twarzy, wyszczuplanie sylwetki. Wśród miłośników natury największą popularnością cieszą się  zabiegi z wykorzystanie osocza bogatopłytkowego, wypełniaczy autologicznych czy kolagenotwórczej fibryny.

Jednak trzeba pamiętać, że efekty wielu zabiegów nie utrzymają się przez całe życie. Przykładowo kwas hialuronowy utrzymuje się w organizmie około 6 -12 miesięcy. Po tym czasie, aby dalej cieszyć się gładką skórą, trzeba go powtórzyć.

***

Podsumowując. Dzisiejsze czasy są dość okrutne, ponieważ wygląd zewnętrzny stał się wizytówką człowieka. Coraz częściej poddajemy się zabiegom upiększającym, by jak najdłużej zachować atrakcyjność, witalność ale też i zdrowie. Ważne jest, by we wszystkim zachować zdrowy rozsądek i umiar, a decydując się na lifting czy toksyna botulinowa warto wybrać sprawdzone miejsce i najlepszych specjalistów. My w swojej ofercie posiadamy szereg kuracji przeciw starzeniowych, wykonywanych przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Przeprowadzamy też zabiegi naprawcze, skierowane zarówno do młodych, jak i starszych osób.

Jednym słowem: wybierz Carellę – odzyskaj naturalne piękno!

Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<