Skip to content Skip to footer

Cellulit, nazywany też skórką pomarańczową, powstaje na skutek nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, co prowadzi do zmian w tkance podskórnej. W efekcie skóra kobiet staje się nierówna, pełna nieestetycznych grudek. Jak się ich pozbyć?

Mamy urządzenie, które łączy w sobie dwie sprawdzone technologie: falę uderzeniową i radiofrekwencję. Jest to oryginalna terapia antycellulitowa, korygująca główne mankamenty estetyczne ciała.

Podczas wykonywania zabiegu równolegle następuje redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, remodeling kolagenu, a także widoczna poprawa elastyczności skóry. Dzieje się tak dzięki zsynchronizowanemu dostarczaniu energii cieplnej i mechanicznej. Zmiany strukturalne zachodzące w tkance sprawiają, że skóra staje się wygładzona, bardziej jędrna i gęsta. Zabieg wpływa na aktywność metaboliczną tkanki.

Innym sposobem na walkę z pomarańczową skórką jest karboksyterapia

Na czym polega zabieg redukcji cellulitu?

Współdziałanie monopolarnej fali radiowej i ukierunkowanej fali akustycznej zapewnia jednorodną dystrybucję energii. Zsynchronizowane dostarczanie energii cieplnej i mechanicznej powoduje strukturalne zmiany w tkance, niezbędne do uzyskania szybkich i trwałych efektów. Wszystko odbywa się komfortowo, bez bólu i całkowicie bezpiecznie dla pacjenta.

rezultaty-btl

5 zdumiewających efektów:

btl^1
Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<