Skip to content Skip to footer

Termolifting to sposób na regenerację oraz odmłodzenie twarzy i ciała – ten bezinwazyjny zabieg zmienia wygląd skóry, zwiększając jej gęstość i napięcie. Do jego przeprowadzenia wykorzystuje się zaawansowane technologicznie urządzenie wyposażone w źródło promieniowania podczerwonego oraz głowicę do peelingu wodnego. Ich użycie pozwala jednocześnie odmładzać i pielęgnować skórę w wybranych obszarach ciała, dając szybko zauważalne rezultaty bez potrzeby rekonwalescencji. Jest to jeden z tzw. zabiegów lunchowych, ponieważ trwa krótko, a zaraz po nim można wrócić do codziennej aktywności.

Wskazania do zabiegu

Utrata jędrności skóry na twarzy, szyi i dekolcie w wyniku procesu starzenia lub spadku wagi, zmiana owalu twarzy, wiotkość skóry brzucha, wymagająca odżywienia skóra – to problemy, z którymi często borykają się osoby po czterdziestce. W ich przypadku nie zawsze jednak trzeba uciekać się do skalpela i skomplikowanych operacji. Zamiast nich można wykonać termolifting, który jest nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny.

Jak działa promieniowanie podczerwone?

Za pomocą specjalnej głowicy zakończonej szkłem szafirowym urządzenie emituje światło podczerwone o dużym natężeniu i długości fali od 750 do 1800 nm, co prowadzi do powstania efektu cieplnego w warstwie skóry właściwej. W trakcie zabiegu jej głębokie warstwy uzyskują temperaturę 65°C. Dzięki temu rozciągnięte włókna kolagenowe i elastyna, odpowiedzialne za napięcie skóry, zostają skrócone do swojej pierwotnej długości. Fibroblasty odpowiadające za syntezę kolagenu są jednocześnie stymulowane do wytwarzania nowych, młodych włókien. Sprawia to, że skóra ulega głębokiej regeneracji, a proces ten trwa przez wiele dni po zabiegu. Termolifting Zaffiro jest atrakcyjną alternatywą dla inwazyjnych zabiegów takich jak lifting twarzy.

Jakie korzyści przynosi peeling wodny?

W trakcie zabiegu jakim jest peeling wodny dwufazowy strumień powietrza i wody kompleksowo oczyszcza skórę. Dzięki temu otrzymuje ona porcję aktywnych składników i znacznie lepiej przewodzi temperaturę. W rezultacie w sposób jednorodny podgrzewa się obszar, który docelowy ma być odmłodzony i ujędrniony, a efekty termoliftingu zostają wzmocnione.

Spodziewane efekty

Termolifting to sposób na odmłodzenie skóry i poprawę jej ogólnej kondycji. Zabieg jest zalecany wszystkim osobom z widocznymi oznakami starzenia się skóry takimi jak wiotkość, odwodnienie, niedotlenienie czy zmarszczki, a także zmagającym się z utratą jej jędrności spowodowaną dużą redukcją masy ciała lub przebytą ciążą.

Efekty zabiegów:

  • odnowa skóry,
  • redukcja zmarszczek,
  • poprawa kolorytu twarzy,
  • wymodelowanie konturu twarzy,
  • niwelowanie rozstępów,
  • dotlenienie skóry,
  • lepsze wchłanianie kosmetyków,
  • ograniczenie ilości wolnych rodników,
  • lepsze mikrokrążenie,
  • skóra staje się jędrna i sprężysta.

Pierwsze rezultaty w postaci wyraźnie odmłodzonej skóry twarzy widoczne są już w dniu wykonania zabiegu. By je wzmocnić i pogłębić, warto poddać się serii termoliftingów obejmującej4 zabiegi w miesięcznych odstępach. Pamiętaj, że na finalne efekty zabiegu trzeba poczekać nawet kilka miesięcy – w tym czasie skóra produkuje nowe włókna kolagenowe.

Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<