Skip to content Skip to footer

Które zabiegi medycyny estetycznej pomagają poprawić wygląd sylwetki?

W dzisiejszych czasach dbanie o wygląd ma duże znaczenie. Coraz więcej osób decyduje się więc na poddanie się zabiegom medycyny estetycznej, aby poprawić wygląd swojej sylwetki. W poniższym wpisie przedstawimy trzy bardzo popularne metody modelowania ciała: zabiegi z użyciem urządzeń: masażem podciśnieniowy z laserem i światłem LED, falą uderzeniową z radiofrekwencją i EMS – SCULPTOR QUATTRO.

Masaż podciśnieniowy z laserem i światłem LED 

Masaż podciśnieniowy z laserem i światłem LED to rodzaj masażu podciśnieniowego, który ma na celu redukcję cellulitu. Terapia ta przyspiesza proces spalania tłuszczu oraz stymuluje krążenie krwi w tkance podskórnej. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest uzyskanie gładkiej skóry bez cellulitu oraz poprawienie jej elastyczności. Dodatkowo terapia masażem podciśnieniowy z laserem i światłem LED działa również przeciwbólowo i przeciwzapalnie, dzięki czemu jest polecana osobom z bólami mięśniowymi oraz stawowymi. Zabiegi modelowania sylwetki tą metodą są często wybierane w naszej klinice w Białymstoku.

fala uderzeniowa z radiofrekwencją

Fala uderzeniowa z radiofrekwencją to nowoczesna technologia, która pozwala na redukcję cellulitu oraz ujędrnienie skóry. Zabieg ten polega na użyciu fal radiowych oraz wibracji mechanicznych, które mają za zadanie pobudzić proces metaboliczny w tkance podskórnej oraz przyspieszyć spalanie tłuszczu. Ponadto BTL umożliwia remodelowanie kolagenu i pozytywnie wpływa na skórę, zwiększając jej elastyczność.

EMS – SCULPTOR QUATTRO 

EMS – SCULPTOR QUATTRO to kolejna metoda redukcji tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienia skóry. Polega na wywołaniu skurczów mięśni za pomocą impulsów elektrycznych. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie efektu treningu mięśni, nawet bez wysiłku fizycznego. Efektem regularnych sesji jest uzyskanie zwiększenia masy mięśniowej, ponieważ w ciele powstają nowe włókna mięśniowe. EMS to zabieg bezbolesny, a czas jego trwania wynosi około 30 minut.

Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<