Skip to content Skip to footer

W jaki sposób pozbyć się cellulitu?

Cellulit to powszechny problem, z którym zmaga się wiele osób, zwłaszcza kobiet. Związane jest to z budową tkanki tłuszczowej i łącznej, które ulegają zmianom w wyniku zaburzeń hormonalnych, niewłaściwej diety czy braku aktywności fizycznej. Na szczęście istnieje kilka skutecznych metod, które pomagają w walce z tym nieestetycznym zjawiskiem.

Modelowanie sylwetki metodą masażu podciśnieniowego

Masaż podciśnieniowy z wykorzystaniem głowic masujących, lasera i światła LED to jedna z najbardziej popularnych i skutecznych metod walki z cellulitem. Polega na wykorzystaniu specjalistycznego urządzenia do masażu, które generuje podciśnienie na powierzchni skóry. Dzięki temu możliwe jest pobudzenie krążenia krwi i limfy oraz stymulacja procesów metabolicznych w tkance tłuszczowej. Podczas zabiegu masażysta przesuwa głowicę urządzenia po powierzchni skóry, wykonując jednocześnie ruchy masujące. W efekcie dochodzi do rozkładu tkanki tłuszczowej oraz poprawy ogólnego wyglądu sylwetki. Jeśli chcesz poddać się temu zabiegowi modelowania sylwetki w Białymstoku, zapraszamy do naszej kliniki! 

Karboksyterapia

Kolejną metodą, która zyskuje coraz większą popularność w walce z cellulitem, jest karboksyterapia. To nieinwazyjna metoda polegająca na podskórnym podawaniu dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Dwutlenek węgla działa na zasadzie rozbicia komórek tłuszczowych oraz pobudzenia mikrokrążenia i produkcji kolagenu. Dzięki karboksyterapii możliwe jest uzyskanie efektu wygładzenia skóry, redukcji cellulitu oraz poprawy jędrności. Zabiegi te są stosunkowo krótkie i bezbolesne, a ich efekty widoczne są już po kilku sesjach.

Radiofrekwencja

Radiofrekwencja to metoda wykorzystująca energię fal radiowych do pobudzenia procesów regeneracji skóry i redukcji cellulitu. Podczas zabiegu specjalistyczne urządzenie emituje fale radiowe, które przenikają w głąb skóry i podgrzewają tkankę tłuszczową. W wyniku tego procesu dochodzi do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny oraz zwiększenia przepływu krwi w obrębie tkanki tłuszczowej. Efekty stosowania radiofrekwencji obejmują wygładzenie skóry, redukcję cellulitu oraz poprawę jędrności i elastyczności skóry. Zabiegi te są bezbolesne i nieinwazyjne, a ich efekty utrzymują się nawet do kilku miesięcy.

Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<