Skip to content Skip to footer

W naszej klinice chirurgii plastycznej w Białymstoku oferujemy bogaty wachlarz operacji plastycznych wykonywanych przez doświadczonych chirurgów plastycznych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotną rolę odgrywa w dzisiejszym świecie wygląd, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych pacjentów, zapewniając im możliwość bezpiecznej, skutecznej i trwałej poprawy swojej aparycji.

Dlaczego warto zdecydować się na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej? Operacje modelujące wygląd twarzy lub określonych partii ciała mogą znacznie podnieść komfort codziennego życia, skutecznie pozbawiając kompleksów wynikających z niedoskonałości czy defektów. Udany zabieg wielu pacjentom dodaje pewności siebie, poprawia samopoczucie i sprawia, że czują się lepiej we własnej skórze. Ponadto wiele operacji ma wymiar nie tylko estetyczny, ale i zdrowotny – niweluje dolegliwości bólowe, pozwala na podjęcie aktywności fizycznej, ułatwia oddychanie (w przypadku operacji nosa) czy powiększa pole widzenia (blefaroplastyka). Operacja plastyczna bywa również impulsem do zmiany trybu życia i wdrożenia zdrowych nawyków.

Operacje plastyczne twarzy i szyi

Zabiegi wykonywane w okolicy twarzy i szyi są przeznaczone dla osób, które pragną odzyskać młody wygląd lub skorygować rysy twarzy, kształt nosa, uszu czy ust. Nasi chirurdzy plastyczni dokładają wszelkich starań, by efekt końcowy spełniał oczekiwania pacjenta, a przy tym był estetyczny i naturalny. Wśród przeprowadzanych w naszej klinice zabiegów dużym zainteresowaniem cieszą się lifting twarzy i szyi, plastyka nosa, plastyka powiek oraz uszu. Oferujemy również operacyjne modelowanie twarzy z użyciem własnej tkanki tłuszczowej pacjenta – lipofilling.

Operacje piersi – operacja biustu na raty

Operacje plastyczne wielu osobom kojarzą się z operacjami biustu. I rzeczywiście, wiele pacjentek chce poprawić wygląd piersi poprzez ich rekonstrukcję, powiększenie, uniesienie lub zmniejszenie. Operacjom piersi poddają się także mężczyźni skarżący się przerost tkanki tłuszczowej i gruczołowej lub nadmiar skóry w tej okolicy. Ginekomastia pozwala raz na zawsze rozwiązać ten problem, nadając klatce piersiowej pożądany, płaski kształt.

W naszej klinice oferujemy również operacje biustu na raty – dzięki rozłożeniu płatności w czasie ten popularny zabieg staje się dostępniejszy dla szerszego grona pacjentów.

Operacje plastyczne kształtujące różne obszary ciała

Współczesna chirurgia plastyczna daje wielu pacjentom szansę na uzyskanie wymarzonej sylwetki poprzez konturowanie wybranych obszarów ciała. Odsysanie tkanki tłuszczowej to metoda usunięcia niechcianych krągłości umożliwiająca wysmuklenie okolic brzucha, ud, pośladków, ramion czy podbródka. Z kolei plastyka brzucha, ud lub ramion pozwala usunąć obwisłą skórę i nadać ciału atrakcyjniejszy kształt.

Co warto wiedzieć przed operacją plastyczną?

Zabiegi chirurgii plastycznej z jednej strony dają często spektakularne efekty, z drugiej jednak są inwazyjnymi operacjami. Przed podjęciem decyzji trzeba zatem skonsultować się z chirurgiem i rozważyć wszystkie za i przeciw. Pamiętaj, że zabieg wiąże się z koniecznością podania znieczulenia, wielotygodniową rekonwalescencją i powstaniem blizn, a na ostateczne rezultaty trzeba trochę poczekać.

Operacje twarzy i szyi

Chirurgia piersi

Konturowanie ciała
Carella - logo
Lokalizacja

Polska
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
Białystok, 15-111

Social media

Medycyna estetyczna:
+48 537 777 951

+48 796 777 951

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8 -20

Sobota/Niedziela: Zamknięte

 

Zapisz się i otrzymuj informacje o promocjach 🎁

Nie chcemy wysyłać spamu! Sprawdź naszą Polityka prywatności

PJK Consulting © 2023

<